דלג לתוכן דלג לפוטר

לקוחות מרוצים ממליצים

הגעתי לשלומי בתקופה הכי קשה בחיים שלי, עם כל הלחץ והחרדות שנלווים להליך משפטי, כמו שנאלצתי לחוות. מהרגע הראשון הבנתי שהגעתי לאדם שהוא גם מקצוען מהמעלה הראשונה, וגם נשמה טובה. לכל אורך ההליך הוא ניהל את הדברים בביטחון וברוגע, מגן על האינטרסים שלי ומקפיד לעשות את הדברים, בהסכמה, ובנועם. התוצאה שהגענו אליה לבסוף הייתה מעבר לכל הצפיות. אם אתם שוקלים להשתמש בשירותיו, כנראה שאלו לא רגעי השיא שלכם, אבל דווקא ברגעים אלו, אתם צריכים עורך דין כמותו.

עופר

הגעתי לשלמה עם בעיה חמורה מאוד, והוא קיבל אותי בזרועות פתוחות ואוהבות, וישר התחיל לחפש פתרונות לבעיה. שלמה היה מין עבורי מהרגע הראשון, והביע נכונות לעזור ותמיד היה לצידי שהייתי צריך, אפילו שהתיק היה מאוד בעייתי, הוא לא וויתר. בזכות שלמה בקשה למאסר בפועל הסתיימה בתשלום קנס מנהלי של אלף שקלים, בלבד. לא יכולתי לבקש ולקבל עורך דין ולפני הכל בן אדם יותר מקצועי ואנושי ממנו.
ממליץ בחום רב על האיש הזה!

עדי דהן.

אנו שוכרים את שירותיו של עורך דין שלומי קלימיאן מזה מספר שנים.
אנו מבקשים להביע את שביעות רצוננו הרבה ביותר, ממקצועיותו, מבקיאותו המשפטית,
ממסירותו הבלתי נלאית לנו כלקוחות, ומהמענה המהיר שתמיד הוא נותן לכל צורך שמתעורר.
אנו ממליצים על עורך דין קלימיאן בכל פה כעורך דין ראוי ומעולה.

אבו חוסין הלאל רואה חשבון
הכביש הבטוח בע"מ

לעורך הדין שלומי קלימיאן היקר
"ואילו פינו מלא שירה כים"
על ששלח לנו עורך דין עם טוב לב שאין כמותו והרגשה נוחה בכל עת ועבודה נפלאה באמת
שה' יברך אותך ויתן לך כל משאלות ליבך לטובה ושפע ברכות! תודה מכל הלב

משפחת הרוש

שלומי היקר
אין לי מילים כדי לתאר מה עשית בשבילי. אתה אדם מיוחד ונדיר, מלח הארץ.
תודה על כל הסיוע, העזרה והשירות שנתת לי, ללא דופי.
תודה על הכל.

עדי

שלומי קלימיאן עורך דין נמרץ ומאוד מקצועי. ממליץ על עורך דין קלימיאן ביחוד בתחום המסים, עלה והצלח

דני

עו"ד שלומי קלימיאן, ייצג את חברתנו, בה אני משמש כיועץ משפטי.
עד מהרה גיליתי, כי מדובר באחד מעורכי הדין המבריקים, הנחושים והיסודיים, שמעניק ללקוח שלו את השירות והיעוץ המשפטי המיטבי. עו"ד קלימיאן לטיגטור משכמו ומעלה. הופעתו בבית המשפט הנה מרשימה ביותר, ומלמדת על ניסיון עשיר, הבנה מעמיקה וביטחון עצמי מוגבר. עו"ד קלימיאן מעניק יחס אישי וחם, הוא קשוב למצוקת הלקוח ויודע היטב מה הוא חייב לעשות למען הלקוח שלו. מתוך היכרות, עו"ד קלימיאן זוכה להערכה מעמיתיו ואף מיריביו לנוכח המקצועיות, הבקיאות והשליטה בחומר.

עו"ד מוחמד.ג.

במהלך שנותיי הרבות כיזם עצמאי, נזקקתי ללא מעט שירותים משפטיים בנושאים שונים.
במקרה הטוב מצאתי עצמי מקבל שירות סביר ובחלקם הלא מבוטל נאבק על הצורך להבנה אמיתית של הסוגייה המדוברת מצד עורך הדין המטפל. לאחרונה נקלעתי למשבר, אשר גרר סוגיה משפטית סבוכה ובעייתית מול רשויות המס. חששתי מאוד מנושא בחירת עו"ד מלווה, שכן מדובר בנושא רגיש ובעייתי עם משמעויות רבות. איתרתי את עו׳ד שלומי קלימיאן באופן אקראי לחלוטין אך כבר בפגישה הראשונה הבנתי שמדובר ברמה אחרת לחלוטין ממה שהכרתי. שלומי לקח את הטיפול בידיו ומהפגישה הראשונה דרך הבנת הסוגייה לעומקה, הכנת החומרים המדוקדקת ועד להתמודדות בבית המשפט, טיפל במסירות ובמקצועיות חסרת תקדים.כאשר קראתי לראשונה את חומרי ההגנה שהכין, נוכחתי לרמת דיוק ופדנטיות ללא פשרות ולכן גם לא הופתעתי מכך שההתנהלות ולבסוף התוצאות בבית המשפט היו בהתאם ומעל ומעבר לציפיותיי. איני נוהג לתת המלצות על נותני שירות ובפרט בתחום המשפטי אך כאן מדובר בחווייה ייחודית ובעורך דין אשר התייחס לסוגייתי כבשלו ופעל במקצועיות ומסירות יוצאי דופן ובכך חילץ אותי ממשבר אישי וכלכלי חמור.

דני

המלצות

backtotop
X
Call Now Button דילוג לתוכן